درباره گروه صنعتی تل وان


این گروه صنعتی دارای ساختار گسترده تحقيقاتي و عملياتي  به منظور بهبود و ارتقاء محصولات و خدمات همگام با تغييرات جهاني است و همواره با استفاده از دانش فني بومي و اتكا بر جوانان مستعد كشور اسلامي هدف خود را ورود به بازارهاي تجاری جهان به ویژه صدور خدمات فنی و مهندسی و راه اندازی خطوط تولید در کشورهای منطقه قرار داده است و همواره با حضور مستمر در نمايشگاه ها و همايش هاي خارج از كشور سعي در شناخت زمينه هاي ايجاد ارتباط علمي و تجاری  با استفاده از امكانات وسيع موجود را داشته و با توجه به بومی سازی و تجاری سازی کامل دو صنعت الکترونیکی و نوین کشور شامل صنعت اندازه گيري هوشمند (طراحی و تولیدکنتورهای هوشمند برق ،آب، گاز و نشانگر خانگي مصرف) و نيز صنعت ماشين هاي فروش اتوماتيك كالا و خدمات (وندينگ) آماده صدور خدمات فنی و مهندسی است.

لازم به ذکر است گروه صنعتی تِل وان به عنوان شرکت برتر جشنواره صنعت و فناوری اطلاعات با توجه به خدمات ارزنده در بومی سازی و توسعه دانش های نوین در سال 1389 انتخاب گردیده است. اميد است به زودي با استفاده از متخصصين جوان  نخبه ميهن اسلامي پاي در عرصه صادرات علوم و فنون بومي گذاشته و پرچم مقدس جمهوري اسلامي را در سراسر نقاط جهان با مشخصه علم و فناوري ايراني به احتزاز درآوريم. 
هم اكنون اين گروه صنعتي پروژه هاي الكترونيكي در سطح كلان كشور را در حوزه هاي مختلف به انجام مي رساند و سرمايه گذاري وسيعي را در زمینه پژوهش و تحقیقات کاربردی جهت بومي سازي فناوري هاي جديد در کشور انجام داده است.

طراحی و تولید انبوه ماشین های فروش اتوماتیک کالا ، اپراتوری ماشین های فروش اتوماتیک، خدمات پس از فروش، طراحی تولید کنتورهای برق از جمله فعالیت های گروه صنعتی تل وان می باشد.

تل وان اولین تولید کننده دستگاه های فروش اتوماتیک در خاورمیانه


پروژه هاي ملي
افتخارات و دستاوردها
گواهي و پروانه ها
استاندارد ها