حوزه های فعالیت

صنعت ماشین های فروش کالا و خدمات

شرکت تل وان تجارت ماشین به عنوان اولین تولید کننده ماشین آلات فروش اتوماتیک در خاورمیانه محسوب می شود که با تولیدات باکیفیت و عمده خود، موفق به کسب این جایگاه شده است. ماشین آلات فروش اتوماتیک انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع تنقلات، زمینه اصلی فعالیت شرکت تل وان تجارت می باشند.

صنعت هوشمند توزيع كالا و خدمات

شرکت تل وان سامانه گستر، شارژ ‏ماشین های فروش اتوماتیک و اپراتوری یکپارچه و در سطحی وسیع را به عهده دارد.

تأمين قطعات يدكي، ارائه خدمات تعميرات و ‏نگهداري و بروز رسانی سيستم های نرم افزاری و سخت افزاری در صنعت پخش هوشمند کالا و خدمات مربوط به آن، توسط تل وان افزار پشتیبان صورت می گیرد.

صنعت بسته بندی و تولید کالا

فعالیت اصلی شرکت تل وان سلامت گستر در زمینه بسته بندی انواع مواد غذایی از جمله حبوبات، خشکبار، ادویه، برنج، چای، ‏زیتون، زعفران و سایر موارد مشابه می باشد.

صنعت الکترونیکی

فعالیت این شرکت تل وان پردازش مدار در زمینه طراحی و تولید انواع کنتورهای برقی الکترونیکی می باشد که در ابتدا با تولید نمونه آزمایشگاهی آغاز گردید و در ادامه با تولید نمومه نیمه صنعتی و صنعتی، به دانش کامل برای تولید کنتورهای برقی دست یافت.

تولید انواع سیستم های الکترونیکی و بهبود آنها و ایجاد تکنولوژی هایی جدید، از فعالیت اصلی این شركت تل وان صنعت كوشا محسوب می شود. طراحی و ساخت مدارهای میکرو کنترلری و ‏FPGA‏ و تلفیق این دو، تولید صندوق های فروشگاهی ، کامپیوتر و انواع پرینتر، از جمله زمینه های اصلی مشغولیت این شرکت می باشند.

شیرآلات صنعتی

قالبسازی و مدلسازی، ریخته گری، تراشکاری، پرس لاستیک، رنگ و مونتاژ برای طراحی و تولید انواع شیرآلات صنعتی، از فعالیت های اصلی این شرکت نوین ستاره کاسپین محسوب می شود.

مشتریان